Anni (nimi muudetud) on aktiivne tütarlaps, kes tegeleb igapäevaselt tantsimisega ja kelle jaoks on sõpradega koos veedetud aeg väga oluline. Anni meenutas, et alati, kui ta soovis minna ööseks kodust ära, näiteks sõbranna juurde, pidid vanemad täpselt teadma, kus, kellega ja kui kaua ta eemal on. ,,Kui sõbranna vanemaid tol õhtul kodus ei olnud, siis polnud mul mõtet ühisest õhtust sõbrannaga unistadagi, sest pidin tingimata koju minema,” tõdes ta.
Niipea kui jõudis kätte pidutsemiste aeg, algas tõeline skeemitamine. ,,Minu sõbrannad pidid alatihti mängima oma vanemaid, et kinnitada minu omadele, et nad on tõesti kodus. Samas kui mul oli tegelikult plaan hoopis kuskile majapeole minna,” rääkis Anni. Sellega aga asi ei piirdunud – Anni pidi vanematega alati jagama oma asukohta Find My Iphone'i jälgimise rakenduse kaudu, et vanemad teaksid öösel täpselt, kus laps liigub. ,,Sellistel puhkudel ma tõesti läksin sinna kohta, kuhu olin eelnevalt lubanud, kuid seal olles lülitasin oma telefoni välja, et rakendus salvestaks minu asukoha ära, mispeale sain oma tegelike plaanide juurde naasta,” selgitas ta.
Anni jäi mitmel korral vanematele vahele. Siis ütles ta vabanduseks, et telefoni aku sai tühjaks ja sõbrannal polnud õiget laadijat. Seepeale järgnes tavaliselt koduarest ja/või teised sarnased karistused. ,,Käitusin nii, sest tundsin end tõeliselt piiratuna ja ebaõiglaselt kohelduna. Saan nüüd aru, miks mu vanemad nõnda tegutsesid, kuid selline käitumisviis mind siiski tollal ei takistanud, vaid pigem julgustas neile valetama,” tunnistas Anni. Ta tõdes, et poleks ilmselt julgenud liigse kontrolli tõttu ohu korral vanematega rääkida. Praegu suhtleb ta aga oma pere ja poiss-sõbraga mitu korda päevas – uuritakse pidevalt, kes kus on ja millega tegeleb. ,,Arvan, et selline toimimisviis on meie jaoks harjumuspärane,” ütles ta.