R, 7.10.2022

Koroona eitamine ja 5G kartmine ehk esoteerilise YouTube’i tagamaa

Alice Veedla
, 4dimensiooni autor
Koroona eitamine ja 5G kartmine ehk esoteerilise YouTube’i tagamaa
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Foto: Illustratsioon: Andre Taal

Pimedate õhtute pärast ei pea enam muret tundma. YouTube’is tegutseb Valguse Kanali nime all esoteerik, kes lubab koroona eitamisega ja vaimsusega viia Maa inimesed kolmandast dimensioonist viiendasse ning tõsta meie vibratsioone seni varjus olnud teadmistega.

Valguse Kanali nime taga peituv Kaia-Liisa Reinut on oma sõnade järgi juba 19 aastat uurinud elu olemust ja inimhinge, keha ning meele mehhanisme. “Olles ise sellel teekonnal juba pikalt käinud, olen jõudnud tõdemusele, et läbi Universumi seaduste ja energiate tundmise on meil oluliselt lihtsam mõista nii ennast kui teisi,” kirjutab Reinut. 

“Tõelist tõde” jagava Valguse Kanali sünd on segane. Ühest küljest sai Reinut enda sõnul kõrgematelt jõududelt info, et peab kanali looma ning see on tema kõrgem eesmärk. Teisalt aga väidab ta, et peale esimeste videote Facebooki laadimist sai ta vaatajatelt tungivaid soovitusi luua isiklik YouTube’i kanal, et jagada seal oma tõde.  

Kanali sünniloost ega muust sellega seonduvast ei andnud Reinut ei telefoni ega ka meili teel kommentaari, vaid saatis vaatamiseks privaatse YouTube’i video. Selle alguses põhjendab ta, et peavoolumeedial on tekkinud talle palju küsimusi ning lihtsam on nendele ühes videos vastata.

Vandenõuteoreetik helge pilvepiiri taga

Valguse Kanalile ilmub peaaegu iga päev mõni uus video, kus Reinut jagab mõtteid sellest, mis tema arvates päriselt toimub. Tänaseks on kanalile laaditud üle 120 video, mida tellib 3000 jälgijat. Enesearenguraamatutest ja esoteerikast segunenud juttu kuulab aga palju rohkem inimesi. Keskmiselt saavad videod umbes 4000–5000 vaatamist, kuid populaarseim video on ületanud koguni 14 000 vaatamise piiri. Reinut ise väidab, et tema kanalil on kokku 600 000 vaatamist. 

Videote pikkus varieerub. Vahel postitatakse Valguse Kanalile video, mis on alla kümne minuti pikk, teinekord on video pikkus hoopis 45 minutit. Enamjaolt jääb videote pikkus siiski kahe äärmuse vahepeale, umbes 15–25 minuti pikkuseks. Tundub, et lühemad videod tulevad otse südamest, Reinut räägib, mis info on parasjagu hingel. Pikemate videote puhul kiikab ta silmadega alatasa kaamerast eemale, vaadates märkmeid. Tihti kannab ta oma sõnumi naerulsui ette, ka oma videoid alustab “südamlike tervitustega”. 

Helge pilvepiiri taustal räägib naine salapäraseid “tõdesid”, mida on ta omandanud tänu oma kõrgetele vibratsioonidele. Esimesed videod on üles laaditud 2020. aasta septembris. Neis seletab Reinut, kuidas tema arvates on koroonakriis välja mõeldud süsteem, mis on pikka aega maailma eliidil plaanis olnud. Inimesed sunniti koduseinte vahele, et oleks võimalik paigaldada 5G maste ja võrgustikke. Tema sõnul on võrgustikega võimalik mõjutada inimeste emotsioone ning panna neid tundma seda, mis on parasjagu vajalik. Koos viiruse ja vaktsiiniga töötatakse Reinuti arvates selle kallal, et inimesi oleks Maa peal vähem. 

Miks aga näha kurja vaeva? Reinut räägib oma videotes, et kõik on osa mingist suurest plaanist, maailmas viiakse läbi korrastamist. “Laboris loodud viirus on toodud maailma selleks, et saaks new world order’i ellu viia,” ütleb ta. Reinut arvab, et plaan on pikalt sepitsemisel olnud ning tavameedia on selle peitmisel vaid käepikendus. “Tegelikkuses on inimeste salajane programmeerimine kestnud 100 aastat,” räägib esoteerik.

Kuigi täna tegutseb Kaia-Liisa Reinut koolitajana, mainib ta mitmes videos oma varasemat pikaajalist turunduskogemust. Reinut otsustas sellest tööst loobuda, kuna “sai aru, et ta tegeleb inimeste programmeerimisega”. 

Koos viiruse ja vaktsiiniga töötatakse Reinuti arvates selle kallal, et inimesi oleks Maa peal vähem.

Ta on otsustanud teha 180-kraadise pöörde ning inimeste programmeerimise asemel jagab neile vajalikku informatsiooni sellest, kuidas negatiivsusest hoiduda ning kõrgemate vibratsioonide abil elada paremat elu. Reinut valgustab oma vaatajaid teemadel, millest tavameedia ei räägi, ning soovitab ka oma vaatajatel hoiduda peavoolumeediast – nende endi meelerahu huvides. Näiteks “paljastab” ta ühes hiljutises videos, kuidas poliitik Joe Bidenit kehastab tegelikult kehadublant. Reinuti selgituseks oli, et ühes videos olla näha, kuidas Bideni dublandi kaelal on selge vahe maski ning päris ihu vahel. Kui inimesed selliste asjade vastu huvi ei tunne, ei saagi inimkond teada, mis “päriselt” toimub, kõlab Reinuti mõte.

Ei ole oma teekonnal üksi

Reinut ei esine aga videotes alati üksinda. Valguse Kanali üks populaarsematest videotest on “Tugitooliga kosmoses”, milles Reinut on omale saatesse rääkima kutsunud teadliku elu koolitaja Marlen Annabel Kubri. Naised kirjeldavad videos, kuidas meile juba tuttav müstiline jõud nad kokku viis. Läbi erinevate juhuste ning kokkusattumiste läksid nad samal ajal spaasse. See on naiste jaoks piisav tõestus, et tuleb usaldada universumit. Koos kirjeldavad nad, et peagi toimub majandusreform GESARA, mis kustutab inimeste võlad ning inimestele antakse piisavalt palju raha, et ära elada. 

Valguse Kanali korduvaks külaliseks on saanud Toomas Piik, kes tegeleb astraaltasandiga. See tähendab, et Piik näeb paralleelmaailmu, mis on erinevatel sagedustel. Selgituseks, tavainimesed näevad umbes 5% sellest, mis maailmas tegelikult toimub. Ta kirjeldab, et jõudis astraaltasandini juba 1990ndatel. Tänu sellele on ta saanud ravida oma lähedasi.

Reinutil on koos Piigiga videosari pealkirjaga “Valgustöötajate ühistöö tulemused”, millest on tänaseks väljas seitse osa.

Tasuta meelelahutus on parem kui tele

Valguse Kanal on segu huumorit pakkuvatest vandenõuteooriatest ning üllatuseks ka mõnest enesearengu tarkuseterast, kuigi peab tõdema, et viimased väga pikaks ajaks meelde ei jäänud. Rohkem haarasid mu tähelepanu absurdsed teooriad maailma toimimise kohta, mis tõid mälusopist tagasi ajaloolise väljendi “tule taevas appi”. Siinkohal ehk ei tasuks seda paluda, arvestades, et Reinut kõneleb taevapildi taustal. Parem mediteerin ja jään tänu GESARA-le ootama kontole seda salapärast rahasummat, mis pidi tulema siis, kui olen valmis.

Tõsisemal noodil tekib mõte, et ehk on populaarsel vandenõuteooriaid levitaval kanalil ning aina suureneval nakatumismääral seos. Paratamatult paistab, et väärinfo ja tõusev koroonakõver käivad käsikäes. Kui vaid Valguse Kanali ning muude sarnaste kanalite vaatajad mõistaks, et lühiajaline maski kandmine ja piirangute järgimine aitab neil “orjandusest” vabaneda.

Kanal ei ole mõeldud neile, kes ei suuda tõsist nalja mõista, kuna just seda peaks tegema – vaatama kanalit naljaga. Peab tõdema, et kanali eesmärk ei ole võimaldada paremat meelelahutust kui õhtune teleprogramm, ent minu arvates küündib see samale tasemele. Kohati on isegi humoorikam vaadata Valguse Kanalit, kuna inimesi, kes suudavad sama tõsise näoga juttu kokku jahvatada kui Jüri Ratas, ei leidu just palju.

Märksõnad
Tagasi üles