SEE ON KOROONAROMANTIKA:
Istuda Peipsi kaldal ja vaadata päikesetõusu, kumbki omas autos
See oli ehk kaks nädalat pärast eriolukorra algust, ehk siis reeglitest kinnipidamine tuli uue vestluskaaslasega kohe jutuks. Toona olin juba hakanud unmatch’ima Tinderis kõiki tüüpe, kes ajasid juttu stiilis „ma pole ju haige, millega sa riskid, ära põe”. Aga see konkreetne härra – nimetagem teda Jaaniks – ütles kohe, et kui kohtume, siis hoiame vahet ja ehkki elame samas linnas, läheme mõlemad eraldi autodega. Sellepärast ta mulle meeldiski.
Eesmärk: mitte saada koroonat
Ärkasime mõlemad häbiväärselt vara, et kodulinnast 15 minuti kaugusel olevas tanklas kell 6 kokku saada. Sealt sõitsime koos veel ligi pool tundi edasi Peipsi äärde, kus vaatasime päikesetõusu, jutustasime veidi ning jalutasime ringi. Kui üksteisest küllalt sai, kihutasime mõlemad oma koju tagasi.
Minu jaoks on füüsiline puudutus kindlasti peamine armastuse keel, mis tähendab, et jube veider oli näiteks mitte kallistada tervituseks kohtingu alguses. Muidu tõmbad kohe kaela juures kopsu täis selle inimese lõhnaga ja tead, kas tõmme on olemas või mitte. Ma ei saanudki lõpuks aru, kas ma talle meeldin, sest hoidsime nii vapralt füüsilist kaugust, et minu jaoks polnud üldse indikaatoreid sellest, mida ta minust arvab.
Selline kohtinguvorm on iseenesest tore, kuigi loodust me küll eraldi autodes sihtkohta sõites ei säästa. Jaaniga kahjuks romantilist klappi polnud, ehkki ta tundus huvitav ja tore. Arvan, et üksteisest täielik füüsiline eemaldumine oli ilmselt ka põhjuseks, miks tunded nõrgaks jäid.